TV DE BREE (SCHERPENZEEL)

TENNISLES in zomerseizoen 2025
Het zomerseizoen start in de week van maandag 31 maart. Inschrijving sluit op vrijdag 21 maart aanstaande. We beginnen op 22 maart met het maken van de indeling. Als u wilt dat we zo veel als mogelijk rekening houden met uw wensen, schrijf dan uiterlijk op 21 maart in.

Als indeling in een bepaalde trainingsvorm niet lukt omdat er bijvoorbeeld onvoldoende belangstelling voor is of omdat groepen niet evenwichtig zijn samen te stellen, zullen we in overleg treden over de indeling in een andere trainingsvorm. We kunnen niet garanderen dat de opgegeven groepsgrootte wordt gerealiseerd.

Hoofdtrainer Henk de Vries
Per komend zomerseizoen zal Henk de Vries starten als hoofdtrainer bij TV De Bree. Henk kijkt er naar uit om per 31 maart te kunnen beginnen en kan zowel voor de huidige als nieuwe leden bij TV De Bree goede trainingen verzorgen. Via de hiernavolgende link vindt u meer informatie over Henk de Vries. Op de dinsdag zullen de tennislessen verzorgd blijven worden door Benjamin Tielen.

Lesreglement
Voor het lesreglement, klik hier

Junioren

Hieronder kunt u klikken op de trainingsvorm die uw voorkeur heeft. Bij de indeling zal zoveel mogelijk rekening gehouden worden met leeftijd, speelsterkte en eventuele verhinderingen en voorkeuren.  

Senioren

In onderstaand overzicht zijn de meest gangbare lesvormen opgenomen. Er wordt ingedeeld op niveau en er wordt rekening gehouden met verhinderingen en voorkeuren.

Desgevraagd worden maatwerkoplossingen aangeboden. Mocht u vragen hebben, neem dan contact op met RG sports. RG sports is bereikbaar via info@rgsports.nl of telefonisch via 085 065 3183.

Heeft u een vraag, open dan de volgende pagina met veelgestelde vragen, mogelijk staat het antwoord daarbij!

Voor meer informatie over TV De Bree en lidmaatschap, klik hier..